A1A62BCD-EAFC-4B16-940E-E6790EBAAB82 A1A62BCD-EAFC-4B16-940E-E6790EBAAB82

Komerční prostory282 m2

Pernerova 4, Karlín

Venku secesní noblesa, uvnitř moderní bydlení podle posledních trendů světových metropolí. Projekt KARLEEN je ideální kombinace pro ty, kteří chtějí žít v tradičním pražském činžáku, ale zároveň velmi moderně.

Všechny byty, společné prostory, sklepy ale i střecha prošly kompletní rekonstrukcí. Budova je zkolaudována a byty jsou připraveny k nastěhování. Krásnému cihlovému domu z počátku 20. století vrátila citlivá rekonstrukce vzhled z doby svého vzniku.

Ceník
Karleen

Galerie

Aktuality

V současné době jsou všechny bytové jednotky úspěšně prodány. V projektu nabízíme komerční prostor v 1.PP o velikosti 282m2, se samostatným vstupem v přízemí přímo z ulice. Do 1.PP vede kromě schodiště také výtah, který je umístěn ve společných prostorách domu. Do prostoru jsou zavedeny moderní světlovody, vytápění je zde samostatné plynové. Nemovitost nabízíme v kolaudačním minimu. Zájemce může dokončení realizovat dle vlastních požadavků prostřednictvím naší společnosti – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v ceně. Možné využití: wellness, kanceláře, rehabilitační či sportovní zařízení, prodejna atd.


Unikátní péče o vodu

Celý dům Pernerova 4 je napojen na standardní pražský vodovodní řad. Než-li se ovšem voda dostane k uživatelům, prochází u nás speciální úpravnou vody - jednotkou STABFOR, což je inovativní systém české výroby pro mikrobiální stabilizace vody. Jedná se o čištění vody bezodpadovou nanotechnologií, zamezuje tvorbě biofilmu v armaturách, domácích spotřebičích, snižuje tvorbu vodního kamene. Takto upravená voda má blahodárné účinky, mezi které patří výrazně lepší chuť vody, zlepšení zažívání, vyšší vitalita a energie, zlepšení kvality vlasů a snížení výskytu kožních ekzémů.

Více o technologii zde

Galerie míst v okolí